Перейти до основного вмісту

Про нас

Виробником товарів під торговою маркою Концертінатм є ТОВ «Виробнича група «Кайман», Україна, Київ – провідний виробник армованої колючої стрічки і колюче-ріжучих загороджень різних типів. Під торговою маркою Концертина реалізується колючий дріт Концертина, спіральний і плоский бар'єри безпеки, сітка колюча Концертина, колючо-ріжуча дротяна сітка Концертина і інші типи захисних огороджень.

Ми володіємо усім необхідним обладнанням і пристосуваннями для повного циклу виробництва армованої колючої стрічки Концертина. Нами проводиться колюча стрічка Концертина на сучасному штамповочном обладнанні, оснащеному спеціально розробленими штампами. Конструкція штампів для колючої стрічки Концертина дозволяє виготовляти стрічку з ріжучими крайками підвищеної гостроти, і в той же час не пошкоджувати захисне цинкове покриття сталі. Вальцювання армованої колючої стрічки здійснюється на автоматичних лініях і дозволяє отримати колючий дріт Концертина, що має високу міцність і ефективність. Намотування спіралей Концертина також здійснюється автоматично.

Виготовлений ​​колючий дріт і загородження Концертина направляються на склад, звідки доставляються нашим клієнтам або за допомогою спеціалізованих служб доставки (Нова Пошта та інші) або в індивідуальному порядку нашим або найманим транспортом. При необхідності наші фахівці можуть виконати монтаж колючого дроту Концертина на об'єктах будь-якої складності в будь-якій точці країни. На всю продукцію і виконані роботи дається тривала гарантія, оскільки ми впевнені як в якості нашої продукції, так і у високій кваліфікації наших монтажників.