Сьогодні Виробнича група Кайман святкує 25-річчя!

29 серпня 2019
25-річчя Кайману

29 серпня 2019 року Виробнича група Кайман, провідний виробник колючого дроту Єгоза, святкує своє 25-річчя. Заснована в 1994 році, Виробнича група Кайман всі попередні роки динамічно розвивалася і в даний час є лідером українського ринку інженерних систем захисту периметра. Це досягнуто не тільки завдяки багаторічній наполегливій роботі всього колективу, а й серйозним ставленням до якості продукції, що випускається, та послуг, що надаються. На сьогоднішній день Виробнича група Кайман володіє потужним виробництвом колючого дроту і колюче-ріжучих загороджень, має в наявності достатню для виконання будь-яких замовлень кількість сучасного обладнання, рекламує і продає свою продукцію тільки під зареєстрованими торговими марками, на які у неї є ліцензія від правовласника – це Єгоза, Гюрза, Концертина, Кайман, Єгоза-Супер, Алігатор, Кобра, Піранья.

Маючи виробництво повного циклу, Виробнича група Кайман гарантує високу якість колючого дроту Єгоза і колюче-ріжучих загороджень, оскільки контролює його на кожній стадії виробництва. Гнучка цінова політика дозволяє Виробничої групі Кайман підтримувати старі зв'язки і знаходити нових клієнтів, серед яких як приватні особи і комерційні структури, так і промислові підприємства або державні відомства – колючий дріт Виробничої групи Кайман використовується Міністерством внутрішніх справ, Державною прикордонною службою та Міністерством оборони України.

На сьогоднішній день продукція Виробничої групи Кайман представлена в широкому асортименті – клієнтам пропонується більше 120 типів колюче-ріжучих загороджень для будь-яких об'єктів, від садиби до атомної електростанції або аеропорту. Вся продукція Виробничої групи Кайман сертифікована, її високу якість підтверджено численними документами. Фахівці Виробничої групи Кайман також здійснюють монтаж колючого дроту Єгоза на об'єктах будь-якого типу і призначення, в будь-якій точці України, якісно і в стислі терміни.

Новини

Каталог продукції

можно ознакомиться с
нашою продукцією

Актуальні ціни

можна дізнатися у нашому
прайс-листі

Контактна форма

заповніть форму та
надішліть нам

Або зв'яжіться

з нами будь-яким зручним
чином